باربری و اتوبار خیابان ولیعصر

باربری و اتوبار خیابان ولیعصر

شرکت باربری تهران جم که دارای سابقه ی درخشان است ، در تمام نقاط و گوشه به گوشه ی تهران آماده ی سرویس دهی به شما مشتریان عزیز و گرانقدر است ، در زمینه ی باربری بدون دردسر و رسیدن بار سالم به مقصد میتوانید با باربری تهران جم در این زمینه در ارتباط باشید.

باربری نکات بسیار ریزی در زمینه ی حمل وسایل دارد که باید رعایت شود تا  وسایل به صورت صحیح و سالم به مقصد برسد ، همه ی ما وقتی یک باربری را به عنوان نمونه انتخاب میکنیم باید وسایلی که به آنها میسپاریم صحیح و سالم به مقصد برسد.

باربری جم خدمات بسته بندی اسباب را با آخرین متد انجام میدهد

– وسایل و لوازمی که در جعبه میگذارید را دسته بندی کنید و ترجیحا روی جعبه درشت با ماژیک بنویسید که چه چیزهایی درون آن بسته یا جعبه است.

– جارو برقی را آماده در جایی مشخص با خود به همراه ببرید – ترجیحا جدا از وسایل اصلی منزل – تا بعد از پایان اسباب کشی، به سرعت بتوانید از آن استفاده کرده و منزل جدیدتان را نظافت کنید.

– پس از بردن وسایل و لوازم به منزل جدید، لوازم و وسایل برقی (مانند یخچال فریزر، تلویزیون، لباسشویی، کامپیوتر و غیره) را به سرعت به برق وصل بزنید.

– بعد از پایان اسباب کشی و جابجایی آماده نظافت آن مکان برای بار دوم باشید. چرا که در حین اسباب کشی و رفت و آمد شما و کارگران حمل بار، ممکن است کمی گرد و خاک به پا شده و یا کف زمین خانه کثیف شده باشد.

– پس از پایان کامل اسباب کشی، حداقل یکبار به منزل قبلی برگردید و به دقت چک کنید که چیزی از وسایل منزل و یا لوازم شخصی تان جا نگذاشته باشید.

با ما همراه باشید تا یک باربری و اثاث کشی با بسته بندی مدرن و جدید در تهران را تجربه نمایید.

برای برقراری ارتباط میتوانید با راه های ارتباطی زیر به صورت ۲۴ ساعته در تمام طول هفته و ساعات روز با باربری جم تهران در ارتباط باشید :

۸۸۱۰۷۳۲۲

۰۹۱۹۷۳۵۴۲۱۲