باربری و اتوبار منطقه ۲ تهران

Posted by فلاح
باربری و اتوبار منطقه 2 تهران

باربری و اتوبار منطقه ۲ تهران با باربری جم

اتوبار و باربری جم به منطقه ۲ تهران به صورت اختصاصی خدمات باربری ارائه میکند.

محه هایی چون باربری شهرک مخابرات یا باربری گیشا میتوانند با اطمینان خاطر از باربری جم جهت حمل بار ارزان کمک بگیرند.

ما در این متن چند توصیه برای باربری بی دردسر ذکر کرده ایم تا بتونید از آن ها استفاده کنید.

توصیه های باربری و نکات مهمی که نباید از دست بدهید

– باید در ابتدا بدنبال پیدا کردن یک شرکت مناسب باربری باشید که دارای خدماتی مناسب و کارکنانی دلسوز و حرفه ای باشد. ما برای باربری گیشا باربری جم را به شما پیشنهاد می کنیم.

– جعبه و کارتن اسباب کشی از نوع درجه یک جهت بسته بندی وسایل و اثاثیه، خریداری کرده و به تعداد کافی آماده داشته باشید و در صورت نیاز سعی کنید از خدمات VIP شرکت های باربری استفاده کنید.

باربری جم خدمات بسته بندی اسباب را با آخرین متد انجام میدهد

– وسایل و لوازمی که در جعبه میگذارید را دسته بندی کنید و ترجیحا روی جعبه درشت با ماژیک بنویسید که چه چیزهایی درون آن بسته یا جعبه است.

– جارو برقی را آماده در جایی مشخص با خود به همراه ببرید – ترجیحا جدا از وسایل اصلی منزل – تا بعد از پایان اسباب کشی، به سرعت بتوانید از آن استفاده کرده و منزل جدیدتان را نظافت کنید.

– پس از بردن وسایل و لوازم به منزل جدید، لوازم و وسایل برقی (مانند یخچال فریزر، تلویزیون، لباسشویی، کامپیوتر و غیره) را به سرعت به برق وصل بزنید.

– بعد از پایان اسباب کشی و جابجایی آماده نظافت آن مکان برای بار دوم باشید. چرا که در حین اسباب کشی و رفت و آمد شما و کارگران حمل بار، ممکن است کمی گرد و خاک به پا شده و یا کف زمین خانه کثیف شده باشد.

– پس از پایان کامل اسباب کشی، حداقل یکبار به منزل قبلی برگردید و به دقت چک کنید که چیزی از وسایل منزل و یا لوازم شخصی تان جا نگذاشته باشید.

 

تماس با باربری و اتوبار منطقه ۲ تهران

باربریجم همانطور که ذکر شد به کلیه افراد ساکن در منطقه دو خدمات باربری ارائه کرده و برای باربری گیشا و باربری شهرک مخابرات میتوانید روی آن ها حساب باز کنید.

تماس با باربری گیشا و باربری شهرک مخابرات:

۰۹۱۹۷۳۵۴۲۱۲

۰۲۱۸۸۱۰۷۳۲۲

 

دیدگاهتان را بنویسید